Fryzjerstwo damsko-męskie IMAGE - Pabianice

Salon fryzjerski Image powstał z myślą o profesjonalnej i kompleksowej obsłudze tak, aby sprostać indywidualnym oczekiwaniom każdego Klienta oraz by wydobyć i podkreślić cechy naturalnego piękna. Z pasją podchodzimy do realizacji nowych wyzwań, dbając o to, aby wizyta w salonie była niepowtarzalna i wyjątkowa.
Właścicielkę salonu z fryzjerstwem połączyło zamiłowanie do sztuki i chęć uczynienia nie tylko kobiet, ale i mężczyzn pięknymi. Jest ona osobą młodą, lecz kilkuletnie doświadczenie w zawodzie pozwoliło jej poznać oczekiwania Klientów. Uczestniczyła w licznych szkoleniach znanych marek takich jak: Kadus, Framesi, Kemon, Indola, dotyczących technik strzyżenia, kreatywnych stylizacji, farbowania i koloryzacji włosów oraz pielęgnacji włosów i skóry głowy. Te szkolenia i warsztaty oraz coroczny udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich są niekończącym się źródłem inspiracji.


Dane teleadresowe - Fryzjerstwo damsko-męskie IMAGE

Adres: Wileńska 26, 95-200 Pabianice
Telefon: 602493436

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.